Bahçe Şemsiyesi

Birçok alanda kullanabileceğiniz bahçe şemsiyelerinde birçok model olmakla birlikte, kullanacağınız alana ve ihtiyacınız olan duruma göre dilediğiniz tarzlardan satın alabilirsiniz.

 

Bahçe şemsiyesi genellikle güneş ve yağmur gibi dış etkenlerden korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Kafe ve restoranlarda kullanıldığı gibi evlerin bahçelerinde de kullanılabilmektedir. Talebinize göre bu şemsiyeler, yuvarlak ya da kare olarak üretilebilmektedir. Aynı zamanda çeşitli boyutlarda şemsiyeler de mevcuttur. İhtiyacınıza göre istediğiniz boyutlarda şemsiyenin siparişini verebilirsiniz.

 

Su geçirmez özellikle polyester kumaş ile üretilen bahçe şemsiye modelleri olduğu gibi ithal ısı geçirmez kumaştan üretilen modeller de bulunmaktadır. Bu modeller ne ısıyı ne de suyu geçirmektedir. Bu yüzden her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Kolay bir şekilde montajı yapılan, plajlarda, havuzlarda, bahçelerde kullanılan şemsiyeler aynı zamanda rahatlıkla taşınabilen modellerdir. İhtiyacınız olduğu zamanda kolaylıkla kaldırabilir ya da çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda temizlenmesi de son derece kolay olan bahçe şemsiyeleri, kir tutmaz özelliğe sahiptir. Firmamız tarafından üretilen bu şemsiye modelleri en kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir.

 

Kalın bir gövdeye ve dayanıklı kollara sahip olan bahçe şemsiyeleri rüzgar gibi şiddetli havadan etkilenmez ve sizi daima korur. Bununla birlikte masa ve mobilya gibi eşyalar da şemsiyenin altına rahatlıkla sığacaktır. Dilerseniz şemsiyenin boyunu uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz. Bahçe şemsiye fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilir, dilediğiniz tarzlardan sipariş verebilirsiniz.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.