Çift Açılır Tente

Çift açılır tente, pratik bir kullanıma sahip olan ve geniş bir alanı etkisi altına alan kullanışlı tenteler arasında yer alır.

 

Çift açılır tente genel olarak mekanların dış alanlarında kullanılmaktadır. Firmamız bu tentenin üretimini bahar branda şeklinde yapmaktadır. En çok tercih edilen tente modelleri arasında olan çift açılır tenteler her iki tarafa doğru açılmakta ve genel olarak 3 metreye kadar açılabilmektedir. Sizin tercihinize göre tentenin ne kadar açılacağı ve renk seçenekleri belirlenmektedir.

 

Pratik bir şekilde kullanılabilen çift açılır tentelerde iki adet direk bulunmaktadır. Bu direklerin arasında hareketi sağlayan iskelet yapısı ve bir metrelik bir makas bulunmaktadır. Böylece rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Birçok firma, bu tenteleri reklam yapabilmek için kullanmaktadır. Talep edilmesi üzerine brandaların üzerine yazı ya da logo yapılabilmektedir.

 

Çift Açılır Tente Fiyatları

Halka açık alanlarda genellikle restoran ve kafe gibi işletmeler tarafından kullanılan çift açılır mafsallı tenteler büyük alanlarda son derece pratik bir alan sağlamaktadır. Yerleştirildiği alanı her türlü kötü hava koşullarından ve dış etkenlerden koruyan tenteler, standart boyutlarda üretilmektedir. her tarafı açıldığında ortalama 36 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

 

İhtiyacınız olan çift açılır tenteyi firmamız bünyesinde bulmanız mümkündür. İhtiyacınız olan renk ve boyutta tente siparişi verebilirsiniz. Çift açılır tente fiyatları belirlenirken genellikle kumaşın uzunluğuna ve yapısına göre bu fiyat değişmektedir.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.