Hakkımızda

Albayrak Branda, Tente ve Cam sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan Albayrak Branda, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak branda ve tente sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Albayrak Branda’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Albayrak Branda tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Kalite Politikamız ve Değerlerimiz

Zamanında Teslim

Albayrak Tente ve Branda olarak taahhüt etmiş olduğumuz sure içerisinde işinizi teslim ederiz.

Yüksek Kalite

Tente ve Branda Sistemlerimiz tüm zorlu ve ağır şartlara uyumlu olarak sizi yarı yolda bırakmayacak şekilde üretilir

Önce İş Güvenliği

Her çalışanımızı takımımızın bir parçasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızın güvenliği herşeyden önemlidir.