Halı Saha Brandası

Üzeri açık sahaların kolayca kapanmasını sağlayan halı saha branda ürünlerimize en uygun fiyatlarda ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile sahip olabilirsiniz.

 

Halı saha brandası, üzeri açık sahalar için tercih edilen bir üründür. İstenilen zamanda sahanın üstü kolaylıkla kapanabilir ve sahanın güvenliği sağlanabilir. Genellikle spor kulüpleri ve kompleksler için sıkça tercih edilen bir sistemdir. Firmamız tarafından üretilen halı saha brandası güneşe ve yağmura karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Saha içerisinde oynayacak kişilerin soğuktan, güneşten, yağmurdan ve fırtınadan etkilenmesinin bu sayede önüne geçiliyor. Bu gibi zamanlarsa halı sahada maç yapmak son derece zordur. Bu yüzden sahaların kapanabilir olması büyük bir avantajdır. Halı saha işletmelerinizde kaliteli hizmet sunmak için sizler de halı saha branda ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Firmamız montajı ve kurulumunu bizzat kendisi yapmaktadır. Halı sahanın etrafına uygun bir şekilde özel olarak ürettiğimiz profilleri yerleştirerek brandayı sabitlemekteyiz. İmal ettiğimiz saha brandası yanmaz ve su geçirmez özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda kaliteli kumaşı sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Sahanın üst kısmını kaplayan branda sistemi günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Sizler de hızlı ve güvenilir bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. İstenilen ölçü ve renkte halı saha koruma brandası hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel personellerimiz sizlere %100 kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Kullanmış olduğumuz özel teknikler ile kısa süre içerisinde alanın kaplanmasını sağlıyoruz. Sıcak yaz aylarında saha içerisinde spor yapmanızı kolaylaştıran bu sistemi en uygun fiyatlarda sizlere sunmaktayız.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.