Mafsallı Tente

Birçok alanda kullanılabilen son derece pratik olan mafsallı tenteler, farklı özelliklerde üretilmektedir. İhtiyacınız olan alana göre dilediğiniz özelliklerde sipariş verebilirsiniz.

 

Mafsallı tenteler birçok farklı tasarım ve renklerde üretilebilen, ürün yelpazesi geniş olan tente çeşitleri arasında yer alır. Genellikle rüzgar ve güneş sensörlü olarak üretilen mafsallı tenteler, talep etmeniz durumunda motorlu olarak ta üretilebilmektedir. Fonksiyonel özelliklere sahip olan bu tenteler, motorlu sistemi uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Böylece kolay bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

 

Genellikle kafe ve restoran gibi işletmelerde aynı zamanda evlerin bahçelerinde ve balkonlarında kullanılan mafsallı tente modelleri istediğiniz büyüklükte üretilebilmektedir. Kullanacağınız alanın boyutunu bildirerek dilediğiniz büyüklükte üretilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Mafsallı Tente Çeşitleri

Sizi güneş ve yağmura karşı koruyacak olan ve her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz mafsallı tenteler, en çok kullanılan tente modelleri arasında yer almaktadır. İşlevsel olarak kullanılan bu ürün, genellikle motorlu olarak üretilmektedir. Aynı zamanda rüzgar ve güneş sensörü de takılabilmektedir.

 

Dilerseniz farklı ölçülerde ve farklı renklerde üretilebilen bu tenteler uzaktan kumandalı olarak rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir. Tüm parçaları paslanmaz olarak üretilmiş ve eğimi de isteğinize göre ayarlanabilmektedir. Tüm bu özellikler tentede kullanılırken sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önünde bulundurulmaktadır. Öncelikle kullanacağınız alanın özelliklerini ve ölçülerini aynı zamanda dekorasyonunu da göz önünde bulundurarak mafsallı tente siparişi vermenizde yarar olacaktır.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.