Şantiye Çadırı

Şantiye çadırı, şantiye alanlarında kullanılan ve birçok amaç için tercih edilen son derece pratik çadır çeşitleri arasında yer almaktadır.

 

Genellikle elips denilen oval yapılarda üretilen şantiye çadırları, alev yürümez özelliğe sahip olan ve polyester pvc brandadan üretilen çadırlardır. Sizin talebinize göre bu çadır üç katmanlı olarak üretilebilmektedir. Çadırın en iç kısmında astar olmak üzere ikinci katında izolasyon malzemesi ve üst katında da polyester branda kullanılmaktadır. Böylece şantiye çadırı sizi her türlü dış etkene karşı rahatlıkla koruyacaktır.

 

Soğuğa karşı son derece korunaklı olan şantiye çadırı, özellikle yağmur, kar, rüzgar ve güneş gibi mevsimsel tüm olaylara karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu dahi değildir. Aynı zamanda çalışma alanlarına uygun olarak üretilen şantiye çadırı çeşitleri sert iklim koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

 

Şantiye Çadırı Üretimi

Şantiye çadırları, şantiye alanlarında genellikle yatakhane olarak kullanılmakla birlikte yemekhane ve depo amacıyla da kullanılmaktadır. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın size birçok yönden avantaj sağlayacaktır. Maliyet olarak olan ve beton yapılarla aynı işlevi görecek olan şantiye çadırını acil durumlarda hızlı bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilir ve yine de monte edebilirsiniz. Size hem maliyet hem de zaman açısından birçok avantaj sağlayacak ve sizi her türlü hava şartlarına karşı da koruyacaktır. Şantiye çadırı üretimi yapan firmamız ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.