Şeffaf Branda

En uygun fiyatlarda, kaliteli kumaşlardan özel olarak üretilen şeffaf brandalarımızı sizlerin istediği ölçülere uygun bir şekilde tasarlamaktayız.

Şeffaf brandaların günümüzde kullanım alanı oldukça yaygındır. Bu yüzden sizlerin istediği ölçülerde özel kumaşlardan tasarlamaktayız. Firmamız tarafından üretilen tüm branda modelleri hem uygun fiyatta hem de uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Şeffaf brandalar her mevsim kullanılabilir. Saydam kaplama özelliği olan bu branda modeli çadır sistemine benzemektedir. Dolayısı ile hızlı ve pratik bir şekilde kurulumu yapılabilir. Genellikle cafe, restoran, kış bahçeleri, otel vb. yerlerde cam balkon kullanmak yerine şeffaf branda kullanmak daha çok tercih ediliyor.

Brandalar yaz aylarında restoran ve cafelerin iç mekan ile dış mekanı aynı anda kullanma özelliği sunmaktadır. Dolayısı ile mevsim şartlarına bağlı olarak oturma alanlarının kısıtlanmaması bu sayede önlenmektedir. Sektörde yıllardır kurumsal bir firma olarak yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu yüzden tüm branda modelimiz uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi için kaliteli kumaşlardan imal etmekteyiz. Şeffaf brandaların etrafında kullandığımız çerçeve şeklinde olan brandanın renk çeşitleri sitemizde bulunmaktadır. İstediğiniz bir rengi seçerek şeffaf brandanız için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Sizler se kapatmak istediğiniz alan için şeffaf branda modelini tercih ederek hem daha şık hem de ortamın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek 7/24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

bir yorum bırakın

Yorum yapmak için giriş yapmış olmanız gerekir.